Produkt dnia
Krzesło z regulacją Scooter grey
Krzesło z regulacją Scooter grey

2 890,00 zł

szt.
Krzesło z regulacją Scooter white
Krzesło z regulacją Scooter white

2 890,00 zł

szt.
Biurko regulowane Moll Joker białe
Biurko regulowane Moll Joker białe

2 260,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Meble Moll

Ergonomiczne meble Moll

Wybierając meble dla dziecka należy liczyć się z niemałym wydatkiem. Znaczną większość czasu, dziecko będzie spędzało przy biurku. Dlatego też, nie ulega dyskusji, że właśnie ten mebel jest najważniejszy w dziecięcym pokoju. Z tego też względu, należy zwrócić uwagę, nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na funkcjonalność i odpowiednie parametry zarówno biurka dziecięcego, jak i krzesełka dla dzieci. Najważniejszym parametrem jest wysokość blatu biurka dziecięcego – prawidłowe dostosowanie do wzrostu ułatwi zachowanie zdrowej postawy ciała.

Według danych współczesnych naukowców u 70% uczniów można zaobserwować poważne naruszenia i zmiany postawy - skrzywienia kręgosłupa i pogorszenie wzroku.

 

 Moll to niemiecka firma zajmująca się produkcją ergonomicznych systemów biurkowych dla dzieci i młodzieży, które można dostosować do wzrostu i wieku dziecka. W swojej ofercie ma również pojemne kontenery, lampki biurkowe i komfortowe krzesła. Od ponad 40 lat firma konsekwentnie opracowuje i wdraża innowacyjne systemy regulacji wysokości, w które wyposażone są jej produkty. 

Przyznane wyróżnienia świadczą o docenieniu wysokiej jakości mebli Moll przez specjalistów z wielu dziedzin. Biurka dziecięce uhonorowano odznaką " Blue Angel" (przyjazne dla środowiska) i "GS Symbol" (bezpieczeństwo). Ponadto meble Moll otrzymały w teście konsumenckim Stiftung Warentest najwyższą punktację w swojej kategorii. Biurka Moll posiadają 5-letnią gwarancję jakości oraz 5-letnią gwarancję dostępności elementów dodatkowych.

 

AGR      

Atesty AGR (Aktion Gesunder Rucken) - produkt ergonomiczny. Przyznawany za produkcję wyrobów przyjaznych dla kręgosłupa.

 

blue angel    Znak Blue Angel - meble moll posiadają certyfikat produktów ekologicznych.

 

GS 

Symbol GS to gwarancja regularnego testowania certyfikowanych produktów, bezpieczeństwa, wysokiej jakości technicznej i mechanicznej.

 

jakosc      

Biurka i krzesła Moll produkowane są w najwyższej jakości wykonania i obsługi. Posiadają 5- letnią gwarancję dotyczącą wydajności, jakości i funkcjonalności użytych materiałów i komponentów.

 

 

gwarancja       5 letnia gwarancja dostępności na kontenery i przystawki.

 

montaż   

Do każdego produktu mebli moll dołączona jest szczegółowa instrukcja dla szybkiego montażu. Jakość i sposób pakowania mebli również zapewnia łatwy montaż.

                                                      

 

made in gaermany  

Produkt niemiecki. Pieczęć gwarantująca iż meble moll zostały zaprojektowane i wyprodukowane na terenie Niemiec.

 

red dot  

Najbardziej prestiżowa nagroda w dziedzinie wzornictwa dla biurka Champion.

 

 

 

 

                 

               40 lecie

 

 

 

 

 

 

 

 

W programie "Pytanie na śniadanie" zaprezentowane zostało nasze biurko Winner comfort i krzesło Scooter.

Zapraszamy do oglądania

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/33629275/jak-urzadzic-pokoj-dla-ucznia

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl